خدمات آرایش

خدمات آرایش شامل انجام میکاپ، تنظیم مو، پوست، چشم و لب، اصلاح ابرو و مراقبت از پوست به منظور بهبود ظاهر و زیبایی شما می‌شود. این خدمات معمولا در سالن‌های آرایش یا توسط آرایشگران حرفه‌ای ارائه می‌شود. در سالن زیبایی راحله باقری، تجربه­ای منحصر به فرد از لذت و آرامش در محیطی لوکس منتظر شماست.

ما بهترین خدمات آرایش و مراقبت از پوست و مو را به شما ارائه می­دهیم. برای انجام خدمات پوست و خدمات ناخن و خدمات مو  و دریافت مشاوره می­توانید با این سالن زیبایی تماس بگیرید.

آرایش مدیوم سالن زیبایی راحله باقری

آرایش غلیظ خدمات آرایش

آرایش غلیظ یک نوع آرایش است که با استفاده از مقدار زیادی از محصولات آرایشی انجام می‌شود و به طور معمول شامل تاکید بر ویژگی‌های چهره و ایجاد ظاهری آراسته و گاهی حتی شگفت‌آور است.

در این نوع آرایش، معمولا پوشش بیشتری به پوست داده می‌شود و از رنگ‌ها و تکنیک‌های آرایشی برجسته‌تری استفاده می‌شود.

آرایش مدیوم

خدمات آرایش مدیوم به طور معمول شامل آرایشی است که بین آرایش روزانه و آرایش شبانه قرار می‌گیرد. در این نوع آرایش، تاکید بر تازگی و طبیعی بودن قرار می‌گیرد.

اما از محصولات آرایشی بیشتری نسبت به آرایش روزانه استفاده می­شود. می‌تواند مناسب برای جلسات خاص، مهمانی‌ها یا رویدادهایی باشد که به طور معمول از آرایش طبیعی بیشتری نیاز دارند، اما به میزانی کمتر از آرایش شبانه است.

آرایش اسموکی سالن زیبایی راحله باقری

میکاپ کامل

میکاپ کامل یک نوع آرایش است که تمامی مراحل آرایش چهره را شامل می‌شود. این شامل پوست، چشم، لب، ابرو و سایر جزئیات صورت می‌شود.

میکاپ کامل معمولاً برای مناسبت‌های ویژه مانند عروسی، مهمانی‌ها یا عکس‌های حرفه‌ای انجام می‌شود. این نوع آرایش می‌تواند باعث ایجاد یک ظاهر زیبا، شاداب و تمامی شده باشد.

آرایش اسموکی

آرایش اسموکی یک نوع آرایش چشم است که با استفاده از رنگ‌های تیره و دودی انجام می‌شود. این نوع آرایش باعث ایجاد اثر سایه‌ای عمیق و گرادیان رنگی بین چشم‌ها می‌شود.

اصولاً در آرایش اسموکی از رنگ‌های مشکی، خاکستری و نیوترال استفاده می‌شود تا یک ظاهر دودی، مهره‌ای و جذاب ایجاد شود. این نوع آرایش به خصوص برای شبانه‌روزها و مهمانی‌های شبانه مناسب است.

خدمات آرایش کات کریس

آرایش کات کریس یک تکنیک آرایش چشم است که در آن یک خط واضح و تمیز به نام “کریس” در شکل مشخصی بر روی پلکان چشم ایجاد می‌شود.

این خط به عنوان مرزی بین دو بخش مختلف آرایش چشم عمل می‌کند. بخش بالای خط کریس معمولا با رنگ تیره‌تر و براق‌تر پر کننده می‌شود. در حالی که بخش پایین خط کریس با رنگ روشن‌تر یا مات‌تر پر کننده می‌شود.

خدمات آرایش خطی

آرایش خطی به آرایش چشم اطلاق می‌شود که در آن از محصول‌های خط­ کش (لاینر) استفاده می‌شود تا خطوط دقیقی روی پلک­های چشم ایجاد شود.

این خطوط می‌توانند در اندازه‌ها، ضخامت‌ها و شکل‌های مختلف باشند و به طور کلی برای تعریح چشمان و افزایش اندازه چشم‌ها استفاده می‌شوند.

نوع‌های مختلف لاینر شامل لاینر مایع، خودکار، ژلی، پنسیل و غیره هستند که هر کدام اثرات و نتایج مختلفی ایجاد می‌کنند.

آرایش چشم

آرایش چشم به تمام فرآیند‌ها و محصولات آرایشی اشاره دارد که برای زیبایی و تزیین چشمان انجام می‌شود.

این شامل استفاده از خط کش (لاینر) برای خط چشم، سایه‌های چشم برای ایجاد افکت‌های رنگی و تیره-روشنی، رومانش (مژه‌های مصنوعی)، ماسکارا برای بلندتر نشان دادن مژه‌ها، هایلایتر بر روی گوشه داخلی چشم برای ایجاد اندازه‌ی بزرگتر چشم، و ممکن است شامل دیگر تکنیک‌های آرایش چشم نیز باشد.

آرایش لب سالن زیبایی راحله باقری

خدمات آرایش خط لب

آرایش خط لب به فرآیند آرایش لب با استفاده از مداد مخصوصی برای رسم خط لب می‌پردازد. مداد لب به صورت قلم یا خودکاری است که با آن می‌توان خط دقیقی روی لب‌ها ایجاد کرد.

این نوع آرایش می‌تواند به تعریف شکل لب‌ها، جلوگیری از پاشیدگی رژ لب و افزایش ماندگاری رژ لب کمک کند. همچنین، از خطکش لب می‌توان برای تغییر اندازه و شکل لب‌ها نیز استفاده کرد.

آرایش خط لب معمولاً با استفاده از رژ لب در رنگ مشابه یا ترکیبی انجام می‌شود تا اثری هماهنگ و زیبا به لب‌ها داده شود.

خدمات آرایش کانتور

خدمات آرایش کانتور یک تکنیک آرایش است که با استفاده از تاریک‌تر و روشن‌تر کردن مناطق مختلف صورت، ابعاد و تعریف به چهره می‌دهد.

در این تکنیک، از سایه‌های تیره‌تر در مناطقی که می‌خواهید به نظر برجسته‌تر و تعریف شده‌تر بیایند (مانند زیر گونه‌ها، دنباله بینی، سمت‌های فک) و از سایه‌های روشن‌تر در مناطقی که می‌خواهید به نظر ضخیم‌تر و برجسته‌تر بیایند (مانند قسمت میانی پیشانی، زیر چشم‌ها، قسمت بالای عمق لب) استفاده می‌شود.

خدمات آرایش ساده

خدمات آرایش ساده یک نوع آرایش است که با استفاده از محصولات کمی و تکنیک‌های آرایش سبک‌تر و طبیعی‌تر انجام می‌شود. در این نوع آرایش، تمرکز بر ظاهر طبیعی چهره قرار دارد و هدف اصلی ایجاد یک پوست سالم و تازه به نظر می‌رسد.

خدمات آرایش اروپایی

خدمات آرایش اروپایی به تکنیک‌ها و سبک‌های آرایش اشاره دارد که در فضای فرهنگی و آرایشی اروپا رایج است. این نوع آرایش ممکن است بسته به منطقه، کشور یا روند‌های فعلی متفاوت باشد، اما به طور عمومی، بر زیبایی طبیعی و تاکید بر ویژگی‌های چهره تمرکز دارد.

خدمات آرایش سالن زیبایی راحله باقری

خدمات آرایش چشم

خدمات آرایش سایه چشم  به تکنیکی اشاره دارد که با استفاده از رنگ‌های مختلف بر روی پلکان چشم انجام می‌شود تا افکت‌ها و ترکیب‌های مختلفی ایجاد شود. این نوع آرایش به عنوان یکی از قسمت‌های مهم آرایش چشم باعث ایجاد عمق، تعریف و تغییر شکل چشمان می‌شود.

میکاپ عروس

میکاپ عروس یکی از مهمترین نوع‌های آرایش است که برای عروس‌ها در روز عروسی انجام می‌شود. هدف اصلی این نوع آرایش، ایجاد یک ظاهر زیبا، شاداب و برجسته برای عروس در روز ویژه‌ای است که به مناسبت عروسی برگزار می‌شود.

خدمات آرایش رژگونه

خدمات آرایش رژ گونه به تکنیکی اشاره دارد که با استفاده از رومانش (رژ) بر روی گونه‌ها انجام می‌شود تا به پوست چهره رنگ و شادابی اضافه شود. هدف اصلی این نوع آرایش ایجاد ظاهری جوان‌تر، سالم‌تر و بازتابنده‌تر به چهره است.

کانتور گونه

کانتور گونه  یک تکنیک آرایشی است که با استفاده از رنگ‌های تیره و روشن بر روی گونه‌ها انجام می‌شود تا ظاهری تعریف‌تر، ترتیب‌یافته‌تر و تناسب‌تر برای چهره ایجاد شود.

هدف اصلی این تکنیک تعریف و تاکید بر ساختار گونه‌ها و تغییر شکل ظاهری آنها است. در کانتور گونه، از رنگ‌های تیره‌تر از رنگ پوست معمولا در نواحی زیر گونه‌ها و خط مستقیمی که از طرفی به طرفی گونه‌ها ایجاد می‌شود، استفاده می‌شود.

این رنگ‌ها کمک می‌کنند گونه‌ها به نظر تعریف‌تر و برجسته‌تر آیند. همچنین، از رنگ‌های روشن‌تر در ناحیه‌ای که بالای گونه‌ها و پایین چشمان استفاده می‌شود تا به گونه‌ها شادابی و تازگی بیشتری داده شود.

با تخصص سالن زیبایی راحله باقری در آرایش حرفه­ای و مراقبت از زیبایی وارد دنیایی از رنگ و شادابی شوید. در این سالن، زیبایی شما همچون یک نقاشی با تکنیک­های حرفه­ای ترسیم خواهد شد.

کانتور بینی

کانتور بینی یک تکنیک آرایشی است که با استفاده از رنگ‌های تیره و روشن بر روی بینی انجام می‌شود تا شکل و ابعاد بینی تغییر یابد. هدف اصلی این تکنیک ایجاد تغییر در ظاهر بینی به منظور تعریف کردن و تغییر شکل ظاهری آن می‌باشد.

برای کانتور بینی، رنگ‌های تیره‌تر از رنگ پوست معمولاً در نواحی کوچکی از بینی که می‌خواهید کمتر دیده شود (مثل طرف‌های بینی) استفاده می‌شوند تا این بخش‌ها به نظر کوچک‌تر آیند.

همچنین، رنگ‌های روشن‌تر در مرکز بینی به کار می‌روند تا این بخش‌ها به نظر بلندتر آیند. ترکیب این دو رنگ باعث ایجاد اثر تخته‌ی‌خورده‌شده‌ی نرم و ظاهری متناسب می‌شود.