مژگان باقری سالن راحله باقری

مژگان باقری

مشاور و مجری رنگ و لایت | بافت اکستنشن
09192800611

رنگ و لایت

رنگ و لایت مو تکنیک‌هایی در زمینه رنگ‌آمیزی و تغییر رنگ مو هستند. “رنگ مو” به معنای تغییر رنگ کل موها است، در حالی که “لایت مو” به تغییر رنگ تعداد معدودی از موها به رنگی روشن‌تر از رنگ اصلی مو اشاره دارد. این تکنیک‌ها توسط آرایشگران و پاروکسیست‌ها برای تغییر ظاهر موها به کار می‌روند. سالن زیبایی راحله باقری آماده است تا با تخصص خود بهترین روش­های رنگ و لایت مو را برای شما انجام دهد.

رنگ و مش

رنگ و مش

دراین تکنیک تغییر رنگ از نزدیک ریشه انجام میشه که بیس مو باید تیره و لایت های روشن داشته باشه ، این تکنیک تغییر زیادی روی چهره ایجاد می کنه
در این تصویر شما مش رزگلد مشاهده می کنید

تمام دکلره

تمام دکلره

تمام دکلره یک تکنیک رنگ و لایت مو است که در آن کل موها با یک رنگ واحد رنگ‌آمیزی می‌شوند. در واقع، این تکنیک به معنای رنگ‌آمیزی کامل و یکنواخت تمام موهای سر است، به طوری که تمام ناحیه موها از ریشه تا انتها با یک رنگ خاص پوشانده می‌شود. سالن زیبایی راحله باقری همیشه در خدمت شما است تا با جدیدترین روش­های رنگ و لایت زیبایی شما را چند برابر کند.

رنگ و لایت

رنگ و لایت 

تکنیکی کاملا روشن که هم بیس مو و هم خطوط روشن در مو ایجاد میشه و بسیار در استایل شما تاثیر گذار هست
این کار با رنگ و پودر دکلره همزمان اجرا میشه

بالیاژ رنگ و لایت

بالیاژ

بالیاژ یک تکنیک مدرن رنگ و لایت مو است که در آن، رنگ‌آمیزی به صورت دستی و با استفاده از فویل انجام می‌شود. در این تکنیک، طراحی و ایجاد تفاوت‌های رنگی طبیعی و نرم در موها انجام می‌شود. آرایشگر مو با استفاده از ابزارهای دستی، رنگ‌های مختلف را به طور غیرمنظم و تدریجی روی تارهای مو اعمال می‌کند. این تکنیک به موها ابعاد و حجم بیشتری می‌بخشد و به نظر می‌رسد که موها توسط نور خورشید طبیعی رنگ شده‌اند. برای انجام بالیاژ می­توانید به سالن زیبایی راحله باقری مراجعه کنید. تا ما با رنگ­های متنوع را برای موهای شما انجام دهیم.

آمبره بالیاز

تکنیک تلفیقی از دو متد هست که هم روشنی تدریجی ساقه ها وجود داره و هم روشنی خطوط از نزدیک به ریشه

مش کلاه رنگ و لایت

مش کلاه

مش کلاه یک تکنیک قدیمی‌تر و کمتر پیچیده از رنگ و لایت مو است که در آن، یک کلاه از لاتکس یا مواد مشابه بر روی سر قرار داده می‌شود و سپس موها از طریق چرخش این کلاه از پایین به بالا کشیده و رنگ‌آمیزی می‌شوند. این روش معمولا منجر به تغییر رنگ یکنواخت و ناهمگون موها می‌شود و معمولاً در طرح‌های ساده و تغییرات رنگ اصلی موها به کار می‌رود. با مهارت­های منحصر به فرد ما در سالن زیبایی راحله باقری می­توانید جذابیت خود را ارتقا دهید.

آمبره مو

آمبره

آمبره یک تکنیک رنگ و لایت مو است که به ایجاد تغییرات رنگی طبیعی و زیبا در موها می‌پردازد. در این تکنیک، رنگ مو به صورت تدریجی از ریشه‌ها به سمت انتهای موها تغییر می‌کند. به طوری که انتهای موها رنگی تاریک‌تر و ریشه‌ها رنگی روشن‌تر داشته باشند. این تغییرات رنگی معمولا به صورت تدریجی و طبیعی انجام می‌شود و باعث می‌شود موها دارای ابعاد و عمق بیشتری به نظر برسند. سالن زیبایی راحله باقری می­تواند با مهارت خود در رنگ و لایت آمبره، زیبایی چهره شما چند برابر کند.

فیس فریم

تکنیکی از رنگ مو هست که فقط در قسمت جلوی سر انجام میشه و بسیار روی تغییر و زیبایی چهره اثر میزاره اینکار هم با پودر دکلره و هم با رنگ قابل اجرا هست ،مقدار قطر فیس فریم بستگی به سلیقه شما دارد که در اندازه های مختلف قابل اجرا می باشد

بیبی بومر

بیبی بومر

بیبی بومر یک تکنیک رنگ و لایت مو است که در آن از ترکیب رنگ‌های روشن و تیره برای ایجاد تغییرات رنگی در موها استفاده می‌شود. این تکنیک به نحوی طراحی می‌شود که انتقال انتقال از رنگ ریشه‌ها به رنگ انتهای موها به صورت نرم و طبیعی انجام شود. نتیجه این تکنیک معمولا باعث ایجاد ترکیبی از رنگ‌های روشن و تیره در موها می‌شود که به طور خاص در مناطق میانی موها ظاهر می‌شود. سالن زیبایی راحله باقری آماده است تا تکنیک بیبی بومر را برای موهای شما انجام دهد.

مش فویل

مش فویلی

مش فویلی یک تکنیک رنگ و لایت مو است که در آن، تارهای مو با قطعاتی از فویل پوشانده می‌شوند تا رنگ‌آمیزی دقیق‌تر انجام شود. این تکنیک معمولا برای ایجاد تفاوت‌های رنگی و لایت در موها به کار می‌رود. از فویل برای جدا کردن تارهای موها و اعمال رنگ‌های مختلف استفاده می‌شود تا طرح‌ها و افکت‌های مختلفی در موها ایجاد شود. با مراجعه به سالن زیبایی راحله باقری و انجام مش فویلی می­توانید زیبایی بیشتری را داشته باشید.

هیدن لایت

هیدن لایت

هیدن لایت یک ترفند زیبایی مربوط به آرایش مو است که در آن، رنگ‌آمیزی موها به صورت طولانی و از نقطه مرکزی شروع می‌شود و به سمت ریشه‌ها که در انتهای سر واقع شده‌اند، پایین می‌رود. این ترفند به نوعی نماد معانی مختلفی می‌شود و از آن به عنوان نماد معنوی و هنری در آرایش مو استفاده می‌شود. برای رسیدن به زیبایی بیشتر به سالن زیبایی راحله باقری مراجعه کنید.

هایلایت دخترونه

هایلایت دخترانه

هایلایت دخترانه یک تکنیک رنگ و لایت مو است که به صورت خاص برای دختران طراحی و انجام می‌شود. هایلایت دخترانه می‌تواند با استفاده از رنگ‌های روشن‌تر از رنگ اصلی موها ایجاد شود تا به موها ظاهری درخشان و روشن‌تر ببخشد. برای بهره­گیری از مشاوره و خدمات حرفه­ای ما به سالن زیبایی راحله باقری مراجعه کنید.

هایلایت راحله باقری

هایلایت

هایلایت یک تکنیک رنگ و لایت مو است که در آن، تارهای مو با رنگی روشن‌تر از رنگ اصلی مو رنگ‌آمیزی می‌شوند. این تکنیک به ایجاد تفاوت‌های رنگی میان تارهای مو از طریق افزودن رنگ روشن‌تر در نقاط استراتژیکی می‌پردازد. هایلایت به طور عمده برای ایجاد روشنایی، ابعاد و تأثیرات نوری در موها استفاده می‌شود. برای انجام  تکنیک­های مختلف رنگ و لایت به سالن زیبایی راحله باقری بپیوندید.

روت شدو

روت شدو یک تکنیک رنگ و لایت مو است که در آن، ریشه‌های مو با یک رنگ تاریک‌تر از رنگ انتهای موها تغییر می‌کنند. این تکنیک به طور خاص برای تاکید بر ریشه‌های مو از جمله نتیجه‌ای طبیعی از رشد موها یا ایجاد کنتراست با رنگ انتهای موها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای انجام روت شدو مشتاقانه منتظر حضور شما در سالن زیبایی راحله باقری هستیم.

رنگ بدون آمونیاک

رنگ بدون آمونیاک یک نوع رنگ مو است که برای تغییر رنگ موها بدون استفاده از ماده شیمیایی آمونیاک به کار می‌رود. رنگ بدون آمونیاک اغلب با استفاده از مواد طبیعی و غیرشیمیایی برای تغییر رنگ موها ایجاد می‌شود. مانند رزین‌های گیاهی یا مواد آلی. برای اینکه به زیبایی بیشتری برسید به سالن زیبایی راحله باقری بپیوندید.

لولایت

لولایت یک تکنیک رنگ و لایت مو است که در آن، تارهای مو با رنگی تیره‌تر از رنگ اصلی مو رنگ‌آمیزی می‌شوند. در این تکنیک، برخی از تارهای مو به صورت تدریجی با رنگ‌های تیره‌تر نسبت به رنگ اصلی مو رنگ‌آمیزی می‌شوند. هدف اصلی از استفاده از لولایت ایجاد تفاوت‌های رنگی و تبدیل‌های طبیعی‌تر در موها است. برای انجام رنگ­ و تکنیک­های مختلف رنگ و لایت و رسیدن به زیبایی بیشتر به سالن زیبایی راحله باقری بپیوندید.

شدو

شدو به معنای عمل ترکیب کردن و آمیختن رنگ‌ها، تون‌ها یا سایه‌های مختلف در آرایش چهره می‌باشد. استفاده از تکنیک شدو به آرایشگران اجازه می‌دهد تا نتایج بصری زیبا و متناسب با شکل چهره و سلیقه مشتری ایجاد کنند. اگر به دنبال زیبایی کامل و جدیدی هستید، سالن زیبایی راحله باقری آماده است تا شما را همراهی کند.

دکاپاژ

رنگ مو دکاپاژ یک تکنیک رنگ و لایت مو است که در آن، لایه بیرونی رنگ مو با استفاده از محلول‌های شیمیایی و مواد حذف می‌شود. هدف اصلی از دکاپاژ از بین بردن یا کم کردن رنگ موها و ایجاد تفاوت رنگی طبیعی‌تر و یا طراحی‌های مختلف است.با سالن زیبایی راحله باقری همراه شوید و به تغییری شگفت انگیز در ظاهر خود برسید.

 سامبره

سامبره  یک نسخه نرم‌تر و طبیعی‌تر از تکنیک آمبره در رنگ و لایت مو است. در این تکنیک، تغییر رنگ موها نیز مانند آمبره از ریشه‌ها به انتهای موها تدریجی می‌شود. اما با تفاوتی اساسی در اینجاست که انتقال رنگ به نرمی‌ترین شکل انجام می‌شود و تفاوت‌های رنگی کمتر ظاهر می‌شود. از فرصتی که سالن زیبایی راحله باقری در اختیار شما قرار می­دهد استفاده کرده و به زیبایی دلخواهتان برسید.

رنگ ریشه

رنگ ریشه یک تکنیک رنگ و لایت مو است که در آن، فقط ریشه‌های موها با رنگ مناسب به رنگ اصلی موها رنگ‌آمیزی می‌شوند. این تکنیک به صورت خاص برای پوشاندن رشد موها در نواحی ریشه مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک راه سریع و مؤثر برای نگهداری از رنگ موی اصلی و پوشش رشد موها مورد استفاده قرار می‌گیرد. سالن زیبایی راحله باقری محیطی دلپذیر و اختصاصی داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

پروژه های مرتبط