کوتاهی مو

انتخاب یک مدل موی مناسب باعث می­شود تا چهره شما بهتر و زیباتر دیده شود. امروزه، مدل­های متنوعی برای کوتاهی مو وجود دارد.اینکه کدام مدل به شما می­آید بستگی به صورتتان دارد. مثلا برخی از مدل­های مو به صورت­های کشیده بیشتر می­آید.برخی دیگر مناسب صورت­های گرد است. این مورد را می­توانید با آرایشگری که به او مراجعه می­کنید، در میان بگذارید.ممکن است به فکر کوتاهی مو باشید، اما انتخاب یک مدل کوتاهی مو برای شما دشوار باشد. برای کوتاهی مو شما باید بهترین مدل را بر اساس چهره خود انتخاب کنید. مدل­های کوتاهی مو سالانه تغییر می­کنند. اما برخی از آن­ها وجود دارند که بدون تغییر باقی مانده­اند. برای کوتاهی موی خود باید یک سالن زیبایی مناسب انتخاب کنید. زیرا اگر کوتاهی مو به درستی انجام نشود، موی شما تا چند ما زیبایی خود را از دست می­دهد. سالن زیبایی راحله باقری خدمات مو و  کوتاهی مو را به صورت تخصصی و حرفه­ای با قیمت مقرون به صرفه انجام می­دهد. جهت دریافت نوبت برای کوتاهی موی خود کافیست با ما تماس بگیرید.

کوتاهی مو

خدمات کوتاهی مو سالن زیبایی راحله باقری

سالن زیبایی راحله باقری با چندین سال سابقه خدمات کوتاهی مو را به مشتریان خود ارائه می­دهد.

چنانچه می­خواهید بهترین استایل را به موهای خود بدهید، یکی از کارهایی که می­توانید انجام دهید، این است که موهای خود را کوتاه کنید.

برای اینکه به بهترین شکل کوتاهی مو انجام شود، کافیست تا به سالن زیبایی راحله باقری مراجعه کنید.

خدمات کوتاهی مو این سالن به شرح زیر است:

  • کوپ تخصصی
  • کوپ لیر
  • کوپ باب کلاسیک و مدرن
  • کوپ پیکسی همراه با موزر
  • کوپ لاینکوب
  • کوپ کره­ای
  • کوپ گرد

کوتاهی مو: کوپ باب کلاسیک و مدرن

یکی دیگر از انواع کوتاهی مو کوپ باب است. این نوع کوتاهی به صورت کلاسیک و مدرن توسط سالن زیبایی راحله باقری انجام می­شود. مدل کوپ باب کلاسیک و مدرن یک نوع کوتهای مو است. در این نوع کوتاهی موها باید به شکل کاملا صاف در آمده و از نزدیک فک و چانه کوتاه می­شود. این نوع کوتاهی کاملا مرتب، صاف و شیک است. این نوع کوتاهی را می­توان با چتری ادغام کرد. بدین ترتیب ظاهری زیبا را برای صورت شما به ارمغان می­آورد. شایان ذکر است که کوپ باب کلاسیک و مدرن را می­توانید با موهای بلندتر هم انجام دهید. بدین صورت که کوتاهی تا روی شانه شما انجام شود. در کوپ باب مدرن، موهای قسمت جلو از موهای پشت کمی بلندتر است. بدین ترتیب حالتی نامتقارن به وجود می­آورد که ظاهری کاملا زیبا دارد.

این نوع مدل کوتاهی مو برای تمامی صورت­ها مناسب است. بدین ترتیب ظاهری کاملا شیک به چهره شما می­دهد. شما باید در انتاخب کوتاهی یا بلندی مدل کوپ باب کلاسیک و مدرن به اندازه صورت خود توجه داشته باشید. اگر صورت گرد و کوتاه دارید، موهای خود را تا روی شانه کوتاه کنید. بدین ترتیب گرد بودن صورتتان کمتر مورد توجه قرار می­گیرد. برای کوتاهی مو به صورت باب کلاسیک و مدرن می­توانید به سالن زیبایی راحله باقری مراجعه کنید.

کوتاهی مو: کوپ لیر

یکی از روش­های کوتاهی مو کوپ لیر است که در فارسی به آن کوتاهی مو لایه­ای گفته می­شود. این مدل کوتاهی مو یکی از مدل­های محبوب در بین خانم­ها است. در این کوتاهی تمامی موها به یک اندازه و یک دست کوتاه نمی­شود. آن­ها به صورت لایه­ای طبقه بندی شده و از بلند به کوتاه مدل دهی می­شوند. بدین ترتیب حالت نامنظم و زیبا را ایجاد می­کنند. مدل کوپ لیر انواع مختلفی دارد و شما می­توانید در میان آن­ها یکی را انتخاب کنید. حتی شما می­توانید انتخاب کنید که موهای مشا چقدر کوتاه شود. این مدل برای تمامی سنین از کودکان تا میانسالان و برای تمامی موها از جمله فر، صاف، پر پشت و کم پشت مناسب است.

یکی از جذاب­ترین مدل­های کوتاهی مو کوپ لیر خرد است. سالن زیبایی راحله باقری می­تواند انواع مختلف کوپ لیر را برای تمامی افراد با هر نوع مویی که دارند، انجام دهد. خدمات کوتاهی این مجموعه توسط متخصصین حرفه­ای که چندین سال سابقه در امر کوتاهی مو دارند، انجام می­شود. با مراجعه به سالن زیبایی راحله باقری می­توانید از این خدمات بهره­مند شوید. برای دریافت نوبت با سالن زیبایی راحله باقری تماس بگیرید.

کوتاهی مو: کوپ تخصصی

کوپ کلمه­ای انگلیسی است که معنای آن کوتاه­کردن مو می­باشد. یکی از قدیمی­ترین مدل­های کوتاهی است که هر آرایشگاهی انجام می­دهد. در گذشته مدل­های کوتاهی مو اندکی وجود داشت. اما امروزه، به دلیل تنوع، کوتاهی مو مدل­های متفاوتی دارند. خانم­ها روی مو خود بسیار حساسند. آن­ها برای کوتاهی موی خود همیشه به یک آرایشگر حرفه­ای مراجعه می­کنند. چنانچه می­خواهید موهای خود را به بهترین روش و بهترین شیوه کوتاه کنید، باید یک سالن زیبایی حرفه­ای را انتخاب کنید. سالن زیبایی راحله باقری می­تواند موهای شما را به بهترین شکل و متناسب با چهره شما کوتاه کند. در واقع، کوپ تخصصی یکی از خدماتی است که در این سالن زیبایی به بهترین شکل انجام می­شود. برای کوتاهی مو خود به روش کوپ تخصصی به سالن زیبایی راحله باقری مراجعه کنید.

کوتاهی مو: کوپ پیکسی همراه با موزر

کوپ پیکسی همراه با موزر یک نوع مدل موی کوتاه است. این نوع کوتاهی برای برخی از خانم­ها جذاب است. بر اساس فرم صورتی که دارید می­توانید، مقدار کوتاهی آن را مشخص کنید. اگر صورت گردی دارید، باید مدل کوتاهی را به صورتی انتخاب کنید که از گردی صورتتان بکاهد. کوپ پیکسی یکی از مدل­های کوتاهی مو دخترانه است که به حالت­های مختلفی بر روی سر اجرا می­شود. برای مثال، اگر می­خواهید بلندی موی خود را حفظ کنید، می­توانید از نوع بلند آن استفاده کنید. می­توانید موهای جلوی خود را به فرم­های مختلفی حالت دهید. بدین ترتیب کوپ پیکسی همراه با موزر تنوع بسیار زیادی دارد. برای کوتاهی مو به این روش کافیست تا از سالن زیبایی راحله باقری نوبت بگیرید.

کوتاهی مو: کوپ لاینکوپ

کوپ لاینکوپ یک روش دیگر برای کوتاهی مو است. در این روش موها از ناحیه پایین پیشانی به طور تدریجی کوتاه می­شوند. سپس به پوست سر متصل می­شود. این روش اغلب با استفاده از ماشین­ها اصلاح صورت می­گیرد. این روش موها را به طور تدریجی کوتاه کرده و سبکی مدرن است. این نوع کوتاهی مو برای فصل تابستان بسیار مناسب است. چرا که به خنک شدن قسمت سر کمک می­کند. چنانچه این مدل مو را می­پسندید، با سالن زیبایی راحله باقری جهت دریافت این خدمات تماس بگیرید.

کوتاهی مو: کوپ کره­ای

کوپ کره‌ای یک سبک مدل موی مردانه یا زنانه است. این سبک مدل مو معمولا شامل موهای بلندتر در قسمت بالایی سر و موهای کوتاه‌تر در قسمت‌های جانبی و پشتی سر است. موها در این سبک به طور دقیق و با دقت به‌کار رفته و اغلب با استفاده از محصولات آرایشی مانند ژل یا واکس شکل داده می‌شوند.

کوتاهی مو کره‌ای معمولا با موهایی که در جلوی چهره افتاده و طراحی‌های مدرن و خنک همراه است. این سبک مدل مو در جوانان و نوجوانان کره‌ای بسیار محبوب است و تأثیر گذاری بزرگی در جهان مد داشته است. اگر قصد دارید که موهای خود را به این روش کوتاه کنید، به سالن زیبایی راحله باقری مراجعه کنید.

کوتاهی مو: کوپ گرد

کوتاهی مو گرد یک سبک مدل مویی است که در آن موها به طور متناسب و یکنواخت به اطراف سر کوتاه می‌شوند. به طوری که انتهای موها در نزدیکی پوست سر می‌باشد. شکل کلی مو به شکل یک دایره یا شبه‌دایره نمایش داده می‌شود. این سبک مدل مو به طور معمول در مردانه و زنانه استفاده می‌شود و به دلیل شکل گرد و متناسب اطراف سر، به چهره احساس شادابی و تازگی می‌دهد.

کوتاهی مو گرد می‌تواند با مختلف طرح‌ها و استایل‌های مختلف همراه باشد، از جمله موهای بلندتر در بالای سر یا جلوی چهره و موهای کوتاه‌تر در قسمت‌های دیگر سر. این سبک مدل مو با استفاده از ابزارهای اصلاح مو و محصولات آرایشی مانند ژل یا واکس قابل شکل‌دهی است. چنانچه قصد دارید موهای خود را به صورت کوپ گرد کوتاه کنید، می­توانید با سالن زیبایی راحله باقری تماس بگیرید.

پروژه های مرتبط